Oraya gidiş
Bkz.
İletişim bilgileri
KULOGLU MH, TURNACIBASI CD Nº1 34435 İstanbul Türkiye
Rezervasyonlar: +90 444 33 34
Cancellations: +90 444 33 34
Fax:
Contact us
Mandatory fields
Message sent successfully
Ana Sayfa > İletişim ve harita

İletişim ve harita
Ikonik The Public

Ikonik The Public mağazalar ve restoranlarla dolu ünlü bir alan olan ve sembolik Çiçek Pasajı’nın yer aldığı İstiklal Caddesi yakınlarında bulunuyor. Büyükelçilikler ve çeşitli kültürel ögeler ile dolu bu alanda tramvay hattı ve metro ile otobüs durakları ile şehrin ilginç noktalarına mükemmel bağlantılar mevcut.

Otelimiz, Galata, Kabataş, Taksim ve Beyoğlu’na ve Haliç limanlarına yakın stratejik bir konumda bulunuyor.

İstanbul Uluslararası Havalimanı, yalnızca 40 kilometre uzaklıkta, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı ise 50 km’den az bir uzaklıkta yer alıyor.

Otelimize toplu ulaşım ile gelmek için en yakın metro durakları Taksim ve Galatasaray. En yakın otobüs durağı ise Ömer Hayyam durağı.

Araçla geliyorsanız, İstanbul Uluslararası Havalimanı’ndan, D020 otoyoluna girin ve ardından İstanbul Çevre Yolu/O-2/E80’e çıkıp Taksim yönüne giden ilk çıkıştan çıkarak Nurtepe Viyadüğü’ne geçin. Piyalepaşa Bulvarı’na çıkmak için talimatları izleyin ve ardından Ömer Hayyam Caddesi’nden sağa dönüp İstiklal Caddesi’ni geçene kadar düz devam edin. Ikonik The Public Otel, İstiklal Caddesi’nin Turnacıbaşı Caddesi’yle kesiştiği noktada yer alır.

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan geliyorsanız Sabiha Gökçen Havaalanı yolundan devam edip Havaalanı Kavşağı’na geçmek için sağa dönün ve E80 otoyoluna ulaşana kadar devam edin. Bu yolu yaklaşık 20 kilometre boyunca izleyin ve Kadıköy/Bostancı çıkışına girin. Böylece, O-2 otobanına geçeceksiniz. Ardından, Göztepe/Kadıköy/Harem yönündeki rampaya geçin ve D100 yoluna girin. Boğazı geçmek için Avrasya Tüneli’nden geçin. Tünelin çıkışında Kennedy Caddesi’nden devam edin ve yaklaşık 500 metre sonra, Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasından çıkmak için sağ şeride geçin. Atatürk Bulvarı’na geçmek için sol şeritlere geçin ve Marmara Denizi üzerindeki köprüden geçmek üzere bu yoldan devam edin. Köprünün ardından Refik Saydam Caddesi’nden devam edin. Böylece doğrudan Tarlabaşı Bulvarı’na çıkacaksınız. Buradan sağa, Balo Sokak’a dönün. Düz devam edin ve İstiklal Caddesi’ni geçip Turnacıbaşı Caddesi’ne girin. Otelimizi burada göreceksiniz.